Vytvoříme pro Vás firemní nebo osobní logo, vyrobíme vizitky, razítko, letáky, hlavičkové papíry, webové stránky, reklamní plachty a další materiály dle potřeby a dohody.

Tvorba firemního loga

Základem je najít společnou řeč. Sejdeme se nebo si přinejmenším zavoláme a pokusíme se společně přijít na to, jak by mělo Vaše nové logo vypadat. Potom dáme prostor kreativitě a vymýšlíme, zkoušíme, tvoříme, až vzejde výsledek. Ten následně dopilujeme a doladíme a předložíme Vám ke korektuře. Po ní, bude-li se Vám líbit, Vaše nové logo schválíte (a nebo taky ne a potom třeba společně vymyslíme druhou variantu). Jakmile se shodneme a je po korekturách, můžeme Vám ještě připravit manuál, aby všichni věděli, jak se logo správně používá.

Výroba vizitek

Máme-li hotové logo, můžeme vytvořit vizitky. A nebo jsme spolu logo neřešili a Vy potřebujete jen návrh vizitek? Případně máte už hotový vlastní návrh? Vše je možné, stačí si vybrat formát, barevnost, papír a množství a je to.

Cena za vizitky u nás začíná pod 1 Kč/ks. Pouze v případě malého množství (nejmenší zakázka je 50 ks) cena za kus šplhá nahoru, proto doporučujeme spíše zvolit větší množství a objednávat tak nové vizitky méně často. Pokud jste firma, můžete ušetřit, větší množství vyrábíme jako celek a neřešíme, že se na vitkách mění jména a telefonní čísla. Tedy třeba 1 000 vizitek pro 10 lidí po 100 kusech vyrobíme stejně levně, jako 1 000 stejných vizitek pro jednoho člověka. A čím větší množství, tím snadněji se dá domluvit ještě lepší cena.

Obvykle vizitky zhotovujeme do 3 dnů, expres do 24 hod.

Výroba razítek

Vaše nové razítko Vám navrhneme, vyrobíme a dodáme, Vy si vyberete barvu strojku a otisku. Můžeme Vám nabídnout razítka Trodat i razítka Colop, záleží jen na Vás, na kterou značku jste zvyklí. Umíme také vícebarevná razítka, datumky, číslovačky, obyčejná dřevěná razítka atd.

Obvykle razítka zhotovujeme do 3 dnů, expres do 24 hod.

Výroba ostatních tiskovin a reklamy

Potřebujete letáky, hlavičkové papíry, katalogy, firemní dopisní obálky nebo jakékoli jiné tiskoviny? Chcete vlastní kalendář? Potřebujete reklamní ceduli, plachtu, polep auta, výlohy, nebo třeba plastické osvětlené logo? To vše Vám můžeme navrhnout a vyrobit. Nemusíte objednávat každou věc někde jinde, obraťte se na nás a my Vám zajistíme vše.

Tvorba webových stránek

Aby naše služby byly kompletní, vytvoříme Vám také webovou prezentaci. Web tvoříme v sofistikovaném redakčním systému WordPress, v případě zájmu si tak můžete jeho obsah, tedy jednotlivé stránky a příspěvky, spravovat sami. Zcela základní jednoduchá prezentace může být již za 1 000 Kč, běžné stránky od 3 000 Kč.

Tedy: Potřebujete-li jakoukoli firemní, osobní, hobby atd. “grafiku” – obraťte se na nás. Při první konzultaci vše domluvíme a pak už je to jen na nás. Od loga až po web, od vizitky po megaboard, od polepu auta k osvětlené plastické reklamě na tovární budově – to vše Vám můžeme ve spolupráci s osvědčenými a prověřenými dodavateli, které osobně známe, zajistit.